Witamy w Szkole Podstawowej nr 7

19 czerwca 2019 roku

8.00 - Msza Święta w kościele Św. Józefa

9.00 - Spotkanie na sali gimnastycznej

Wkrótce relacja z obchodów Jubileuszu.

WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego

w Skierniewicach informuje, że w związku z falą upałów, w dniach:

11 czerwca 2019 r. (wtorek) - 18 czerwca 2019 r. (wtorek)

zajęcia lekcyjne zostają skrócone do 30 minut.

Plan lekcji nie ulega zmianie.

Świetlica szkolna pracuje do godziny 15.00. Rodziców

dzieci objętych zajęciami świetlicowymi prosimy,

miarę możliwości, o odebranie dzieci do godz. 15.00.

Bardzo proszę o zaopatrzenie dzieci w dodatkową wodę

do picia.

Rozkład dzwonków 11 czerwca do 18 czerwca:

1.8.00 – 8.30

2.8.40 - 9.10

3.9.20 – 9.50

4.10.00 – 10.30 – długa przerwa

5.10.50 – 11.20

6.11.30 – 12.00

7.12.10 – 12.40

8.12.50 – 13.20

Podstawa prawna:

Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. z 2003 r. poz.69, z póź.zm.)

Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 17 marca 2017 r. w sprawie szczegółowej organizacji publicznych szkół i publicznych przedszkoli (Dz.U. z 2017 r. poz. 649, z późn. zm.)

Marek Czarnota

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Procedury bezpieczeństwa i reagowania w przypadku występowania zagrożeń.

pobierz

Wykaz instytucji udzielających pomocy

pobierz

PÓŁKOLONIE LETNIE

KLAUZULA INFORMACYJNA

W dniu 25 maja 2018 roku zmianie ulegają przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Tym samym zacznie obowiązywać RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679
z dnia 27 kwietnia 2016 r.

W związku z tym przedstawiamy następujące informacje:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 7
im. Kornela Makuszyńskiego w Skierniewicach reprezentowana przez dyrektora szkoły Marka Czarnotę z siedzibą przy ul. Św. Maksymiliana Kolbe 30, 96-100 Skierniewice. Dane kontaktowe: e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 046/833 10 27.

2. Inspektorem ochrony danych w Szkole Podstawowej nr 7
im. Kornela Makuszyńskiego w Skierniewicach jest Pani Eliza Kalisiak,
dane kontaktowe: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 046/833 10 27

3. Przetwarzamy dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

4. Dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi,
a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

5. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie.

6. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Formularz kontaktowy znajduje się w zakładce Kontakt.

Komunikaty, ważne informacje,

ogłoszenia dla rodziców