Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informator Kulturalny

Informacje

Użytkowników:
735
Artykułów:
373
Odsłon artykułów:
495229

 

 

 

Jubileuszowe Święto Kwiatów Owoców i Warzyw.

W trzeci weekend września każdego roku grupa reprezentująca naszą szkołę uczestniczy w paradzie Święta Kwiatów Owoców i Warzyw. W tym roku parada uświetniła jubileuszowe, XL Święto.

Na 40 – lecie skierniewickiego święta Szkoła Podstawowa nr 7 im. K. Makuszyńskiego prezentowała się prawdziwie bratkowo. Na wszystkich uczestników parady patrzyły piękne bratki, nad którymi wesoło unosiły się owady i balony. Bratki zapraszały wszystkich na piękne tereny Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, do spędzenia czasu zdrowo i ekologicznie.