Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informator Kulturalny

Informacje

Użytkowników:
735
Artykułów:
373
Odsłon artykułów:
495242

 

Spotkanie ze strażakiem w oddziale przedszkolnym 0 A.

W październiku dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedził zaprzyjaźniony ratownik Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.  Zerówkowicze mogli zobaczyć wyposażenie ratownika, elementy ubioru, dowiedziały się na czym polega jego praca. Pan Krzysztof opowiedział o najbardziej niebezpiecznych akcjach, w których brał udział. Dzieci pochwaliły się umiejętnością prowadzenia rozmowy telefonicznej w razie zagrożenia, gdy dzwonią pod numer alarmowy 998. Najwięcej radości sprawiła możliwość założenie hełmu, rękawic ochronnych oraz kurtki strażaka. Bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia.