Składka w roku szkolnym 2017/2018

Drodzy Rodzice,

Wpłaty na fundusz Rady Rodziców są dobrowolne. Z zebranych funduszy dofinansowujemy m.in. zakup pomocy dydaktycznych, sprzętu, remonty pomieszczeń (np. malowanie), konkursy szkolne i udział dzieci w konkursach międzyszkolnych, wycieczki, uroczystości i imprezy (m.in. andrzejki, choinkę, piknik rodzinny), finansujemy nagrody dla uczniów oraz zakup książek do szkolnej biblioteki. Dokonujemy także innych zakupów uzgodnionych z dyrekcją szkoły, na które zabrakło pieniędzy w szkolnym budżecie. W ten sposób z funduszy RR korzystają wszystkie dzieci w naszej szkole.

Kwota rocznej składki propanowa przez Radę Rodziców to:

- za pierwsze dziecko w szkole - 100 zł

- za drugie dziecko w szkole - 50 zł

- za trzecie i następne dziecko - dobrowolna kwota od rodziców/opiekunów

Składki przyjmowane są w ratach semestralnych, miesięcznych lub jako wpłata jednorazowa. Każda wpłata jest mile widziana i będzie z rozmysłem wykorzystana.

Wpłat można dokonywać:

•    na konto: Rada Rodziców SP nr 7 w Skierniewicach, PKO BP 92 1020 3352 0000 1102 0194 7886, IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, KLASA
•    u skarbników klasowych
•    u wychowawców klas

Raport finansowy Rady Rodziców za rok szkolny 2015-2016 - pobierz

_________________________________________________________________________________

Prezydium Rady Rodziców 2017/2018

Przewodniczący                p. Radosław Kwiatkowski