Zastępstwa w dniu 2019-01-18 - 2019-01-23
Aneta Bauer / 2019-01-18 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 5 A - Biologia, 2 Mateusz Wiercioch  
3 6 A - Historia i społeczeństwo, 2 Justyna Miszke w ramach świetlicy
4 7 A - Biologia, 2 Katarzyna Grzegorzewska  
5 5 A - Historia, 6 Magdalena Urbańska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 hg+ Magdalena Urbańska  
4 hg+ Mateusz Wiercioch  
       
Jarosław Patan / 2019-01-18 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
4 8 A - Wychowanie fizyczne, sg1 Dorota Machaj  
5 5 B - Wychowanie fizyczne, sg2 Dorota Machaj  
       
Barbara Pietrzyk / 2019-01-18 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 B(1) - koło zainteresowań, 4 Kamila Ludwicka  
2 2 B - Edukacja wczesnoszkolna, 4 Kamila Ludwicka  
3 5 A - Geografia, 8 Anna Galińska  
4 4 A - Przyroda, 13 Edyta Kocus l. biblioteczna
5 2 B - Edukacja wczesnoszkolna, hd Justyna Miszke w ramach świetlicy
       
Aneta Bauer / 2019-01-21 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
2 5 B - Historia, 2 Barbara Pietrzyk  
3 7 B - Historia, 2 Agnieszka Walewska  
5 4 A - Historia, 8 Magdalena Urbańska  
6 5 A - Historia, 1 Magdalena Urbańska  
7 6 A - Przyroda, 2 Anna Kędziora  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 HG Paulina Majka  
6 HG Justyna Miszke  
       
Kamila Ludwicka / 2019-01-21 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 5 A - Muzyka, 8 Anna Kędziora  
4 3 A - Edukacja wczesnoszkolna, 7 Honorata Lipska  
5 3 A - Edukacja wczesnoszkolna, 7 Marek Czarnota  
6 4 B - Muzyka, 8 Edyta Kocus l. biblioteczna
7 3 A - Edukacja wczesnoszkolna, 7 Danuta Madej  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 HD Agnieszka Walewska  
       
Anna Śmieszek / 2019-01-21 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 A - Edukacja wczesnoszkolna, 5 Paulina Majka  
3 1 A - Edukacja wczesnoszkolna, 5 Justyna Miszke  
4 1 A - Edukacja wczesnoszkolna, 5 Barbara Pietrzyk  
5 1 A - Edukacja wczesnoszkolna, sg2 Paulina Majka  
6 7 A - Plastyka, 9 Anna Galińska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 HG Magdalena Urbańska  
5 HG Barbara Pietrzyk  
       
Aneta Bauer / 2019-01-22 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 7 B - Biologia, 2 Marek Czarnota d. zawodowe
2 8 A - Historia, 2 Agnieszka Walewska  
3 7 A - Historia, 2 Katarzyna Grzegorzewska za nieobecny oddział
4 7 A - Biologia, 2 Magdalena Urbańska za nieobecny oddział
5 5 B - Biologia, 2 Dorota Machaj  
6 5 B - Historia, 2 Dorota Machaj  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 hg+ Agnieszka Walewska  
       
Anna Śmieszek / 2019-01-22 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 A - Edukacja wczesnoszkolna, 5 Anna Kędziora  
2 1 A - Edukacja wczesnoszkolna, 5 Anna Kędziora za nieobecny oddział
3 1 A - Edukacja wczesnoszkolna, 5 Barbara Pietrzyk za nieobecny oddział
4 7 B - Plastyka, 13 Agnieszka Walewska za nieobecny oddział
5 5 A - Plastyka, 6 Agnieszka Walewska za nieobecny oddział
7 6 A - Plastyka, 6 Agnieszka Walewska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 HD Magdalena Urbańska  
2 hg+ Anna Kędziora  
       
Mateusz Wiercioch / 2019-01-22 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 4 A - Wyjście    
4 6 A(1) - Wychowanie fizyczne, sg2 Anna Kędziora złączenie grup
5 6 A(2) - Wychowanie fizyczne, sg1 Anna Kędziora złączenie grup
       
Aneta Bauer / 2019-01-23 środa
lekcja opis zastępca uwagi
3 7 B - Historia, 2 Marek Czarnota d zawodowe
4 6 A - Historia i społeczeństwo, 2 Edyta Kocus l. biblioteczna
5 8 A - Biologia, 2 Dorota Machaj  
6 6 A - Przyroda, 13 Anna Kędziora  
7 7 A - Zajęcia z wychowawcą, 2 Agnieszka Walewska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 hg+ Agnieszka Walewska  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN